Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Válasz hozzászólás írása Ezotéria fórum 44414 számú bejegyzésére
részletek »

Válasz üzenet írás Ezotéria fórum 44414 számú bejegyzésére

Írd le véleményed, tapasztalataid a(z) Ezotéria fórumon. Kérdezz bátran másoktól! Kellemes fórumozást kívánunk!
Fórum
Itt vagy: ezoteria.tlap.hu » ezoteria.tlap.hu fórum » írás a fórumra

Új hozzászólás küldés

*
Neved
*
Üzeneted
15000 karaktert írhatsz még
Kép
(.jpg, .gif, .png formátum)
Küldés
Válasz üzenet küldése eva danube hozzászólására
Sziasztok!Én segítséget szeretnék kérni!Gyerekkorom óta van egy furcsa tehetségem(?),előre látom az eseményeket,melyek később be is következnek!Az ijesztő az hogy pontosan úgy ahogy én azt láttam.Fiatalabb koromban nem foglalkoztam vele,de mióta megszületett a kislányom,egyre erőteljesebb képekben látom a \jövőt\.Pl.nemrég ünnepeltük a 7. házassági évfordulónkat és még mielőtt a párom megajándékozott volna,előre láttam,hogy ki fogják rabolni az utcán.Szóltam neki,hogy ne vigyen túl sok pénzt magával és kerülje az általam látott bevásárló központot,de kinevetett.Este hazaért 1 szál virággal és elmesélte hogy 1 tizenhét körüli fiú kést fogott rá és elvette a pénzét.A srácot végül elkapták a személyleírás alapján,de én azóta is félek!Sajnos én nem csak a szép és jó dolgokat látom előre,hanem a rossz dolgokat is!Nem tudom irányítani ezt a dolgot,úgy érzem elvesztem az uralmat az elmém felett!Segítséget kell kapnom,hogy megtanuljam uralni ezt a képességet,különben meghülyülök!
Tuti menü