Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
részletek »

Ezotéria fórum előzmények - eva danube [44620]

Írd le véleményed, tapasztalataid a(z) Ezotéria fórumon. Kérdezz bátran másoktól! Kellemes fórumozást kívánunk!

Fórum

Itt vagy: ezoteria.tlap.hu » Ezotéria fórum » Előzmények
Keresett kifejezés
Keresés
eva danube - Előzmények2011.08.04. 14:28 | Válaszolok | #44620
eva danube

Kedves Lya!Köszönöm a válaszod!Kérdésedre felelve elmondhatom,hogy már a kezdet kezdetén teljesen idegenekkel kapcsolatban is láttam képeket.Ez a dolog nálam nem függ attól hogy érzelmileg ki áll közel hozzám.Ha így lenne,egy percig sem aggódnék e különös képességem miatt!Viszont köszönöm a tanácsod és a bíztatásod!Sokat jelent,hogy valaki már keresztül ment ezeken a dolgokon és tudja mi a teendő.Nem egészen értem mit értesz segítő foglalkozás alatt.Kérlek világosíts fel pontosan!Te vagy az első kívülálló akivel erről beszélhetek!Köszönöm!

Lya 2011.08.03. 20:54 | Válaszolok | #44605
Lya

Kedves Éva!

Nem vagy egyedül ezzel a kivételes képességgel. A lényeg, hogy ne félj tőle! Bár ezt tudom könnyű mondani, ám amikor én voltam ebben a helyzetben nehéznek és vészesnek éreztem a helyzetet úgy ahogy most Te is. Meditálj sokat és a félelmet engedd el. Ez a képesség hozzásegít szép és jó dolgokhoz is, a kellemetlent pedig ki tudod kerülni ha figyelsz rá. Először csak saját Magaddal kapcsolatban érezted és láttad a képeket? Aztán aki közel áll Hozzád, valamilyen érzelmi szinten kötődik Hozzád és később már vad idegenekkel kapcsolatban is lehetséges, hogy érzed, látod majd... nálam ez így volt. Persze ez nem törvényszerű, hogy Nálad is így alakul teljesen... Segítő foglalkozásod van jelenleg?

Új hozzászólás küldés

*
Neved
*
Üzeneted
15000 karaktert írhatsz még
Kép
(.jpg, .gif, .png formátum)
Küldés
Tuti menü